Artistien haastattelupyyntöjen osalta ota yhteyttä suoraan artistien edustajiin.

 

ABREU: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

Alan Walker: Tuuli Salla tuuli.salla@sonymusic.com

Alma: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Anne-Marie: Karoliina Kanerva karoliina.kanerva@warnermusic.com

Antti Autio: Antti Autio antti.a.autio@gmail.com

Atomirotta: info@monsp.com

 

blackbear: Teea Kasurinen teea.kasurinen@umusic.com

 

The Chainsmokers: Tuuli Salla tuuli.salla@sonymusic.com

Cheek: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

Clean Bandit: Karoliina Kanerva karoliina.kanerva@warnermusic.com

Cledos: Noora Kärki noora@pmerecords.fi

 

Disco Ensemble: Katja Vauhkonen katja@fullsteam.fi

Dua Lipa: Karoliina Kanerva karoliina.kanerva@warnermusic.com

 

Ellinoora: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Evelina: Satu Snellman satu.snellman@umusic.com

 

First Aid Kit: Tuuli Salla tuuli.salla@sonymusic.com

 

Gasellit: Jannika Nyqvist jannika.nyqvist@umusic.com

Gettomasa: Noora Kärki noora@pmerecords.fi

 

Haloo Helsinki!: Tommi Saarikoski tommi.saarikoski@sonymusic.com

 

Ibe: herkules@basso.fi

Ida Paul & Kalle Lindroth: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Ismo Alanko: Sami Rikala sami.rikala@sonymusic.com

 

Jenni Vartiainen: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

JVG: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

 

Kaija Koo: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

Kakka-Hätä 77:

Kasmir: Satu Snellman satu.snellman@umusic.com

Kauriinmetsästäjät: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

Kube X Eevil Stöö: Keijo Kiiskinen info@monsp.com

 

Lil Xan: Marjo Nevalainen marjo.nevalainen@sonymusic.com

Litku Klemetti:

 

M: Tom Riski tom@solinarecords.fi

Marshmello:

 

Nelli Matula: Jaana Ijäs jaana@kent.fi

N.E.R.D: Marjo Nevalainen marjo.nevalainen@sonymusic.com

 

Olavi Uusivirta: Tara Kojonen tara.kojonen@umusic.com

Onni Boi: Einari Stylman einari@allday.fi

 

Paperi T: Jannika Nyqvist jannika.nyqvist@umusic.com

Pikku G: Aino-Kuutamo Uusitorppa aino-kuutamo.uusitorppa@warnermusic.com

Princess Nokia: 

Pyhimys: Jannika Nyqvist jannika.nyqvist@umusic.com

 

Raappana: Essi Varila essi.varila@warnermusic.com

Rae Sremmurd: Teea Kasurinen teea.kasurinen@umusic.com

Rag’n’Bone Man: Marjo Nevalainen marjo.nevalainen@sonymusic.com

Reino Nordin: Noora Kärki noora@pmerecords.fi

Roope Salminen & Koirat: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Ruudolf: Keijo Kiiskinen info@monsp.com

 

SANNI: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Scandinavian Music Group: Tommi Saarikoski tommi.saarikoski@sonymusic.com

Silvana Imam: Johannes Kinnunen johannes@fullsteam.fi

Skepta: Jon Wilkinson jon@technique-pr.com

$now: Annika Oksanen annika.oksanen@livenation.fi

Stig Dogg: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Sunrise Avenue: Tara Kojonen tara.kojonen@umusic.com

 

Tove Styrke: Tuuli Salla tuuli.salla@sonymusic.com

Tyler, The Creator: Marjo Nevalainen marjo.nevalainen@sonymusic.com

Töölön Ketterä: Noora Kärki noora@pmerecords.fi

 

Versace Henrik & NCO & Musta Hanhi & Bizi & Djangomayn:

Versace Henrikin haastattelupyynnöt: Einari Stylman einari@allday.fi

NCO:n haastattelupyynnöt: Einari Stylman einari@allday.fi

Mustan Hanhen haastattelupyynnöt: Tuomas Rinne info@overdog.fi

Bizin haastattelupyynnöt: Noora Kärki noora@pmerecords.fi

Djangomaynin haastattelupyynnöt: Tara Kojonen info@tasoi.fi

Vesta: Isadora Kamotskin isadora.kamotskin@warnermusic.com

Years & Years: Teea Kasurinen teea.kasurinen@umusic.com